Кожен акт творіння - спочатку - акт руйнування.

Кожен акт творіння - спочатку - акт руйнування.

Про блог

Чому я вибрала тему блогу саме про Пікассо?

Найперше,бо це ХУДОЖНИК.Слід замітити неабиякий.Пабло Руїс Пікассо - іспанський художник,скульптор,кераміст.Основоположник кубізму.

Пікассо визнаний експертами як найдорожчий художник.У 2008 році сума продажів від його картин склала 262 мільйони доларів. Картина "Оголена, зелене листя і бюст" була продана на аукціоні Крістіс 4 травня 2010 року за 106,482 мільйона доларів і стала найдорожчим витвором мистецтва, коли-небудь проданим у світі.

За результатами соціологічного опитування, проведеного газетою "The Times" року Пікассо був названий кращим художником серед жили за останнє сторіччя. Його картини займають перше місце по "популярності" серед викрадачів.

Пабло Пікассо - не звичайна, проста людина, яку ми можемо зустріти будь-де кожного дня. Хоч і нема в ньому нічого надземного. В його житті є багато для мене захоплюючих, вражаючих і безглуздих епізодів.

З самого народження його порахували мертвим.
 Дуже рано почав писати картини. Погано вчився, але по таланту перевершував всіх. 
 Дивно, але стрижка  викликала в нього паніку. В результаті - зачинявся в кімнаті і обстргав волосся собі сам. Стрижені волосся і нігті ніколи не викидав, а зберігав (вважав це божественною частиною себе).
 Був дуже боязким. Боявся бути осміяним за непропорційної фігури. Одяг часто зношував до дірок.
 Був дуже забобонним. 
 Художник вів безладне сексуальне життя. Відвідувати бордель Пікассо почав з 14 років. Не виблискуючи зовнішніми даними, він користувався успіхом у жінок. Такий спосіб життя призвів до того, що в 20 років Пабло отримав сифіліс і проблеми з потенцією. Настало довге лікування, художник став працювати до знемоги. Любов "священного мостра" до жінок була жорстокою, з садистськими нахилами. Багато його любимих покінчували життя самогубством або зходили з розуму. Для Пікассо жінки були богинями й ганчірками для витирання ніг. Він з легкістю викреслював дружин і коханок зі свого життя. І вважав, що всякий раз змінюючи дружину, потрібно "спалювати" попередню. Історія Франсуази Жило унікальна тим, що після 10 років, прожитих з Пікассо, вона пішла від нього і прожила яскраве життя.
 Пабло Пікассо казав, що йому все одно, чи він стане колись багатим чи ні. Головне для нього було жити як мільйонер. Пікассо щороку заробляв мільйони доларів. Був трудоголіком, за своє життя створив 1 885 картин, 1228 скульптур, 7 089 малюнків, 30 000 графічних робіт, 150 альбомів з начерками і 3 222 виробів з кераміки. Після смерті (1973 р) він залишив нерухомість, яка була оцінена в 1,1 мільярда доларів. Практично все своє творче життя (а успіх прийшов до нього вже в 13 років) Пікассо насолоджувався розкішшю і знаменитістю. Його картини безцінні і зараз.
 Був незвичайно скупим.
 Не любив продавати свої картини. Пікассо купував собі будинок, де жив і працював, поки не заповнював його повністю роботами. Потім будинок закривав на замок і переїжджав у новий. 
 Популярність Пабло Пікассо отримав після скандальної прем'єри дягілєвської п'єси "Парад", яка відбулася в 1917 році. Для п'єси Дягілєв (критик, театральний і художній діяч) вперше замовив спеціальну завісу, яку намалював Пабло Пікассо. 

Заодно багато чого довідалась. Та й картини його не прості, справді незвичайні.

Немає коментарів:

Дописати коментар